Tikšanās ar Krimuldas novada domes pārstāvjiem un Turaidas iedzīvotājiem

Pēc Krimuldas novada domes iniciatīvas 22. februārī Turaidas muzejrezervātā notika Krimuldas novada domes Attīstības komitejas sēde, kurā kopā ar būvprojekta autoriem, muzejrezervāta vadību un Turaidas iedzīvotājiem tika pārrunāti būvprojekta “Valsts reģionālā autoceļa P8 Inciems-Sigulda-Ķegums posma km 8,30 – 12,50 pārbūve” neskaidrie jautājumi.

Sēdi vadīja Krimuldas novada domes priekšsēdētājs Linards Kumskis un aktīvi tika diskutēts gan par Turaidas kalna krustojuma un Turaidas muzejrezervāta stāvlaukumu iebrauktuvju labāko risinājumu, gan gājēju (iedzīvotāju un muzejrezervāta apmeklētāju) drošību, gan nogriešanās joslas izbūvi krustojumā Ragana- Inciems. Tika veiktas pārrunas arī par Turaidas attīrīšanas iekārtu pazemes komunikāciju iespējamiem risinājumiem paralēli ceļu remontam,  jo jaunās attīrīšanas iekārtas plānots izvietot ārpus Turaidas muzejrezervāta teritorijas.

Aktuāli, Jaunumi