Turaidas
muzejrezervāts

IMG_7873

5. aprīlī – Satiec savu meistaru Turaidā!


Jau tradicionāli pavasarī Turaidas muzejrezervāts sadarbībā ar Turaidas kalēju Andri Ščeglovu piedalās akcijā “Satiec savu meistaru!” un aicina interesentus īpašā dienā tikties Turaidas smēdē, lai izzinātu senā amata – kalēja darba pamatus, izaicinājumus un pieredzi.

Kalējs Andris Ščeglovs Turaidas muižas smēdē gan lielus, gan mazus interesentus gaidīs 5. aprīlī no plkst. 10.00 līdz plkst. 15.00, lai iepazīstinātu ikvienu ar seno Turaidas smēdi un kalēja arodu, kā arī demonstrētu savas kalēja prasmes.

Grupas un klases lūdzam pieteikties dalībai akcijā Turaidā pa tālr. 26572142 vai e-pastu: anda.skuja@turaida-muzejs.lv līdz 3. aprīlim. Īpaši aicinām skolēnu klases izmantot iespēju, lai iepazītu neparasto un seno amatu, un iejustos paši kalēja vietā. Dalība bez maksas.

Akciju organizē Latvijas Nacionālais kultūras centrs sadarbībā ar kultūras institūcijām un pašvaldībām, kurā jau vienpadsmito gadu pēc kārtas meistari, amatnieki, muzikanti un tautas teicēji aicina uz bezmaksas nodarbībām, paraugdemonstrējumiem un citām aktivitātēm.

    Aktuāli, Jaunumi, Pasākumi