Atzinība par 25 darba gadiem muzejā

Tradicionāli atzīmējot Starptautisko Muzeju dienu Kultūras ministrija un Latvijas Muzeju biedrība sveic tos, kuri muzejā nostrādājuši 25 gadus. Šogad 24. maijā Daugavas muzejā tika sveikti arī divi Turaidas muzejrezervāta darbinieki - restauratori Ivans Ivanovs un Sergejs Ivanovs. Viens no viņu darba galvenajiem uzdevumiem ir uzturēt kārtībā Turaidas pils mūrus un ēkas muižas saimnieciskajā centrā. Latvijas laika apstākļi ne vienmēr ir labvēlīgi senajām ēkām, tādēļ svarīgi sekot un laicīgi novērst visus apdraudējumus, lai ēkas-pieminekļi būtu kartībā un sabiedrībai pieejami. Ar lielu atbildību restauratori šo gadu gaitā ir veikuši uzticētos darbus. Viņu paveiktais ir neatņemama muzejrezervāta daļa.

Aktuāli, Jaunumi