Turaidas muzejrezervāts šogad nepiedalās akcijā “Muzeju nakts”

Turaidas muzejrezervāts 4. maijā Latvijas Neatkarības atjaunošanas dienā atjaunotajā klaušinieku mājā atklāja jaunu pastāvīgo ekspozīciju “Ceļā uz Latvijas valsti. Klaušinieks. Saimnieks. Pilsonis”. Šajā dienā sabiedrība tika aicināta piedalīties ekspozīcijas atklāšanā, piedāvājot bezmaksas muzejrezervāta apmeklējumu un plašu svētku programmu, tāpēc šogad akcijā "Muzeju nakts" nepiedalās.

Starptautiskajā muzeju dienā 18. un 19. maijā plkst. 13.00 un 15.00 tiek organizētas īpašas ekskursijas “Ko es zinu par 19. gadsimtu Vidzemē?” jaunajā ekspozīcijā “’Ceļā uz Latvijas valsti. Klaušinieks. Saimnieks. Pilsonis”, kuras laikā ir iespēja iepazīt vēstures stāstus kopā ar ekspozīcijas veidotājiem.

Ekskursiju laiki:

1. maijā plkst. 13:00 un 15:00, vada Dr.hist. Edgars Ceske un Mag.art. Gunta Zaķīte
  2. maijā plkst. 13:00 un 15:00, vada Ligita Beitiņa un Mag.hist. Jolanta Dukaļska

Ekspozīcijas “Ceļā uz Latvijas valsti. Klaušinieks. Saimnieks. Pilsonis.” apmeklējuma biļete: pieaugušajiem – 3.00 euro, pensionāriem -2.00 euro, pilna laika dienas nodaļas studentiem un ārvalstu studentiem – 1.50 euro, skolēniem – 0.50 euro. Pulcēšanās ekskursijai muzejrezervāta Apmeklētāju centrā. Tālrunis informācijai – 29384512

Turaidas muzejrezervāts gaida apmeklētājus katru dienu bez brīvdienām vasaras sezonā no 9.00 līdz 20.00. Uz tikšanos Turaidā!

Aktuāli, Jaunumi