Skolēni piedalās Turaidas muzejrezervāta izglītojošajās programmās

Mācībuimages gada sākums jūtams arī Turaidas muzejrezervātā. Ik dienas muzejā ierodas vairākas skolēnu grupas, kas piedalās tieši muzejrezervāta izglītojošajās programmās un ekskursijās, izmantojot arī iespēju muzeja apmeklējumu iekļaut “Latvijas skolas somas” projektā. Skolēni muzejā ierodas no visas Latvijas. Ļoti laba sadarbība izveidojusies ar tuvāko novadu - Siguldas un Krimuldas skolām. Muzejrezervāta daudzveidīgās ekspozīcijas, plašā teritorija ļauj vienlaicīgi nodrošināt pat 7 programmu norisi. Šajā rudenī muzejrezervāts skolēniem piedāvā 9 izglītojošās programmas. Tai skaitā, arī divas jaunas - “Kas ir klaušinieks?” un “Latviešu valoda – manas valsts valoda”, kas sagatavotas ar Valsts kultūrkapitāla finansiālu atbalstu mērķprogrammas "Latvijas skolas somas satura radīšana muzejos" ietvaros.

Papildus kā īpašs piedāvājums skolēniem ir sagatavota programma “Ko vēsta ūdensputns?”, kas norisināsies gadskārtējo Lībiešu dienu skolēniem ietvaros 27. septembrī.

Aktuāli, Jaunumi