Valsts dzimšanas dienā – uz Turaidas muzejrezervātu!

Valsts dzimšanas diena ir laiks, kad vairāk gribas uzzināt par mūsu valsti. Kāds bija mūsu tautas ceļš uz savu valsti? Kādi izaicinājumi bija jāpieņem iepriekšējām paaudzēm, līdz tika dibināta Latvijas valsts?

Lai stiprinātu patriotisma un nacionālās pašapziņas jūtas, valsts svētku laikā 16., 17., un 18. novembrī Turaidas muzejrezervāts aicina apmeklēt jauno ekspozīciju “Ceļā uz Latvijas valsti. Klaušinieks. Saimnieks. Pilsonis”. Lai tā veidojas kā šo svētku svinēšanas tradīcija – ģimenēm doties uz muzejiem vai apmeklēt valsts dibināšanas un aizstāvēšanas varonīgo notikumu piemiņas vietas un kopā pieminēt mūsu tautai tik svarīgos un izšķirošos brīžus!

Ekspozīcija “Ceļā uz Latvijas valsti. Klaušinieks. Saimnieks. Pilsonis” būs atvērta 16., 17. 18. novembrī no plkst. 10:00 līdz 17:00. Ieejas maksa – Turaidas muzejrezervāta apmeklējuma biļete: 0.70 – 3.50 eiro.

Videostāsts par ekspozīcijā "Ceļā uz Latvijas valsti. Klaušinieks. Saimnieks. Pilsonis" eksponēto Lāčplēša ordeni.
    Aktuāli, Jaunumi