Turaidā viesojas Armēnijas Konstitucionālās tiesas tiesneši

Pagājušās nedēļas nogalē, 29. novembrī, Turaidas muzejrezervātā notika Latvijas Republikas Satversmes tiesas organizēta darba grupas tikšanās-konference ar Armēnijas Konstitucionālās tiesas tiesnešiem. Tā bija viena no tikšanās reizēm divpusējās sadarbības ietvaros (https://www.satv.tiesa.gov.lv/press-release/satversmes-tiesas-tiesnesi-uznems-armenijas-konstitucionalas-tiesas-tiesnesus/) Divpusējās tikšanās mērķis ir stiprināt Eiropas Savienības dalībvalstu tiesu dialogu ar trešajām valstīm, dalīties pieredzē un sniegt informāciju par Latvijā sasniegto, nostiprinot varas dalīšanu un tiesiskumu valstī.

Pēc sanāksmes Latvijas un Armēnijas Satversmes tiesas tiesneši un darbinieki muzejrezervāta speciālistu vadībā apmeklēja Turaidas viduslaiku pili, Turaidas baznīcu, kā arī iepazinās ar ekspozīciju “Ceļā uz Latvijas valsti. Klaušinieks. Saimnieks. Pilsonis."

Aktuāli, Jaunumi