26. septembrī plkst. 15.00 Eiropas kultūras mantojuma diena Turaidas muzejrezervātā “Gadsimtos radītām vērtībām jāizrāda cieņa. Saruna par būvkultūru Turaidas vēsturiskajā centrā”.

26.septembrī plkst. 15.00 Eiropas kultūras mantojuma diena Turaidas muzejrezervātā “Gadsimtos radītām vērtībām jāizrāda cieņa. Saruna par būvkultūru Turaidas vēsturiskajā centrā”.

Sarunā piedalās arhitekts Artūrs Lapiņš, etnogrāfs, Dr.hist. Mārtiņš Kuplais, seno guļbūvju un jumtu restaurācijas eksperts, SIA “Balga” valdes priekšsēdētājs Ilmārs Glāzers, SIA “RERE Meistari" projektu un būvdarbu vadītājs Andris Sausiņš.

Sarunu vada Turaidas muzejrezervāta direktores vietnieks pieminekļu saglabāšanas un infrastruktūras jautājumos Dainis Linmeijers.

Dalība bez maksas.

Aktuāli