“Latvijas agrārajai reformai – 100” – virtuālā izstāde, konferences ieraksts, grāmata

2020.gadā apritēja simts gadi kopš Latvijas agrārās reformas likuma pieņemšanas. Turaidas muzejrezervātā šī simtgade tika atzīmēta, noorganizējot starpdisciplināru konferenci, kurā tika izdiskutēti jautājumi par agrārajām attiecībām, sākot no muižu izveides laikiem vēlajos viduslaikos līdz mūsdienām, akcentējot neatkarības atgūšanas laiku 20. gadsimta 90. gados, kad pēdējo reizi radikāli mainījās zemes attiecību tiesiskais regulējums. Konferences laikā tika atklāta izstāde, kā arī atvērta atkārtoti izdotā grāmata “Materiāli Latvijas agrārās reformas vēsturei”.

Šobrīd visiem interesentiem muzejrezervāta mājas lapā ir pieejami vairāki materiāli: Grāmatu var iegādāties Turaidas muzejrezervāta Apmeklētāju centrā vai sazinoties ar muzejrezervāta administrāciju pa e-pastu: turaida.muzejs@apollo.lv. Veicot pārskaitījumu, ir iespēja grāmatu saņemt pa pastu vai Omniva. Grāmatas cena 6.80 euro.
    Aktuāli, Aktuāli, Jaunumi, Latvijai 100