Turaidas muzejrezervāta darba laiks augustā

Augustā, sākot ar 2.augustu, Turaidas muzejrezervāta darba laiks ir no plkst. 9:00 līdz 20:00. Muzejrezervāts, vadoties no apmeklētāju intereses, augusta mēnesī būs atvērts jau no plkst. 9:00. Rīta un vakara stundās (9:00 – 10:00 un 18:00 – 20:00) apmeklētājiem pieejama muzejrezervāta teritorija, brīvdabas ekspozīcijas, kā arī atvērts pils galvenais tornis, bet laikā no plkst. 10:00 līdz 18:00 ir atvērtas arī ekspozīcijas telpās gan Turaidas pils ēkās, gan  muižas saimnieciskajā centrā, kā arī iespējams apmeklēt Turaidas baznīcu un ekspozīciju dārznieka mājā, kas veltīta Gaujas lībiešu mantojumam.

Apmeklējot Turaidas muzejrezervāta ekspozīcijas telpās, jālieto sejas maskas. Gan vidē, gan telpās jāievēro 2 metru distancēšanās.

Aktuāli, Aktuāli, Jaunumi, Jaunumi