Pateicība Turaidas muzejrezervātam par sadarbību ar programmu “Goda ģimene”

Gimenu diplomsŠajās dienās Turaidas muzejrezervāts ir saņēmis pateicības diplomu par iesaisti valsts atbalsta programmā Latvijas Goda ģimenes apliecība “Goda ģimene”(“3+ Ģimenes karte”)

Apliecība “Goda ģimene” ir valsts veidota un Sabiedrības integrācijas fonda īstenota atbalsta programma daudzbērnu ģimenēm, kuras aprūpē trīs un vairāk bērni vecumā līdz astoņpadsmit gadiem, kā arī pilngadīgas  personas, kuras nav sasniegušas 24 gadu vecumu, ja tās iegūst vispārējo, profesionālo vai augstāko izglītību un ģimenēm, kuras aprūpē bērnu ar invaliditāti vai pilngadīgu personu, kurai noteikta I vai II grupas invaliditāte. Šīs apliecības īpašniekiem ir iespēja saņemt atlaides, izmantojot pakalpojumus, kurus piedāvā valsts un privātie uzņēmumi Latvijā.

Apmeklējot Turaidas muzejrezervātu ar apliecību “Goda ģimene” apmeklētājiem tiek piešķirat 50% atlaide ieejas biļetēm. Ģimenes labprāt izmanto šo iespēju – it sevišķi to esam novērojuši brīvdienās, kad ģimenes kopā nāk uz Turaidas muzejrezervātu.

Ar prieku turpināsim sadarbību arī turpmāk!
    Aktuāli, Aktuāli, Jaunumi, Jaunumi