Turaidas muzejrezervāts Lieldienu laikā aicina ciemos!

scan0001Lieldienu laikā Turaidas muzejrezervāts atvērts katru dienu no plkst. 10:00 līdz 18:00.

Apmeklētājiem atvērtas ekspozīcijas Turaidas pilī un pieejamas brīvdabas ekspozīcijas plašajā teritorijā.

Sagatavotas arī īpašas aktivitātes:

• Otrajās Lieldienās, 18. aprīlī plkst. 10:00 ikviens tiek aicināts piedalīties izzinošā pārgājienā “Turaidas pavasara maģija” kopā ar ornitologu Ritvaru Rekmani  un   Latvijas Universitātes  Literatūras, folkloras un mākslas institūta pētnieku, folkloristu Sandi Laimi.
  • Pavasara noskaņās apmeklētājus sagaida muzejrezervāta jaunākā vides ekspozīcija – mežaparks, ko aicinām iepazīt aizraujošā mīklu minēšanas spēlē “Mīklainā orientēšanās”. Spēles darba lapas saņemamas Apmeklētāju centrā.
  • Muzejrezervāta teritorijā apskatāma brīvdabas izstāde “Sīki putni – diži putni Turaidā’, kurā redzamas dziesminieka un putnu vērotāja Marko Ojalas fotogrāfijas ar putniem, kuri sastopami Turaidas muzejrezervāta teritorijā.

Turaidas baznīcā notiks dievkalpojumi – Lielajā piektdienā plkst. 11:00 un Lieldienās plkst. 11:00.
Baznīcā arī apskatāma muzejrezervāta krājuma Lieldienu apsveikuma kartīšu izstāde.

Pie muižas kalpotāju mājas muzejrezervāta apmeklētājus sagaidīs izrotātas šūpoles.

Lai skaists šis Lieldienu laiks ikvienam!

Aktuāli, Aktuāli, Jaunumi, Jaunumi