Turaidas muzejrezervāts būs atvērts apmeklētājiem 31. decembrī un 1. janvārī

Turaidas muzejrezervāts būs atvērts apmeklētājiem 31. decembrī un 1. janvārī kā katru dienu no plkst. 10:00 līdz 17:00. Būs iespējams apmeklēt ekspozīcijas Turaidas pilī un uzkāpt galvenajā tornī, no kura paveras plašs skats uz vienmēr mainīgo Gaujas senieleju.

Svētku laikā SENAJĀ Liepu dārzā iepretim pilij apskatāma lielformāta puzuru izstāde, kas krēslas stundās un tumšajā laikā ir izgaismota. Puzuri ir ne tikai skatāmi, bet viens no tiem veidots arī. Lai rosinātu skatītājus darboties. Nostājoties zem lielā puzura, kas atrodas vistuvāk pilij, dažādos augstumos kustinot roku, ir iespējams izspēlēt melodiju.

Pēc muzejrezervāta apmeklējuma noteikti iesakām iegriezties kafejnīcā, kas atvērta Apmeklētāju centra pagrabstāvā. Mājīgajās un siltajās telpās var paēst sātīgu zupu un plānās pankūkas ar ievārījumu, kā arī iemalkot kādu karstu dzērienu.

Kādu nelielu piemiņas velti no Turaidas iespējams iegādāties muzejā esošajos suvenīru veikaliņos.

Novēlam patīkamus brīžus gadu mijas dienās Turaidas muzejrezervātā!
aero foto ziema muiza pils sniegs foto Agris Tabaks 2021.12.06

Aktuāli, Aktuāli, Jaunumi, Jaunumi