Īpaši aizsargājamais kultūras piemineklis Turaidas muzejrezervāts aicina darbā eksponātu uzraugu

Īpaši aizsargājamais kultūras piemineklis Turaidas muzejrezervāts (TMR), reģ.nr. 90000012776, aicina darbā eksponātu uzraugu (prof. klasifikatora kods 5491 12) pilnā darba slodzē uz noteiktu laiku

Darba attiecību ilgums: no 27.04.2023.līdz 01.11.2023.

Darba slodze: pilnas slodzes vakance, summētais darba laiks saskaņā ar darba grafiku.

Galvenie darba pienākumi:

• Veikt atbildībā pieņemto ekspozīciju un eksponēto krājuma priekšmetu uzraudzību, atbildēt par kārtību un eksponātu saglabāšanu muzeja apmeklētāju pieņemšanas laikā.
  • Nodrošināt kārtību un tīrību ekspozīciju telpās (ekspozīciju telpā uzraudzīt mikroklimatu, nodrošināt telpu vēdināšanu, putekļu slaucīšanu u.c.).
  • Pie ieejas ekspozīcijā kontrolēt ieejas biļetes, uzraudzīt, lai biļešu skaits atbilstu grupas dalībnieku skaitam.
  • Savas kompetences ietvaros pēc nepieciešamības sniegt informāciju apmeklētājiem par TMR darba laiku, par pārējo ekspozīciju pieejamību, par muzeja speciālistu vadītajām ekskursijām un programmām u.c.
  • Sekmējot izglītojošo programmu norisi, sadarboties ar muzejpedagogiem, ekspozīcijā izvietot un darba dienas beigās noņemt programmu rekvizītus.

Prasības kandidātam:

• Vidējā izglītība
  • Pozitīvu attieksmi pret darbu un labas sadarbības prasmes.
  • Spēja uzklausīt un veidot laipnu komunikāciju ar muzeja apmeklētājiem
  • Prasme strādāt komandā, patstāvība, atbildīgums un apzinīgums amata pienākumu izpildē

Piedāvājam:

• Interesantu un atbildīgu darbu vienā no apmeklētākajiem muzejiem Latvijā, Eiropas kultūras mantojuma zīmes objektā - Turaidas vēsturiskajā centrā
  • Atalgojumu 680,00 EUR pirms nodokļu nomaksas un sociālās garantijas atbilstoši valsts iestādēs strādājošiem.

Pretendentiem lūdzam līdz 2023. gada 25. aprīlim plkst. 15.00.  pieteikumus iesniegt Īpaši aizsargājamā kultūras piemineklī-Turaidas muzejrezervātā, Turaidas ielā 10, Siguldā, Siguldas novadā vai nosūtot uz e-pastu: arisa.pastuhova@turaida-muzejs.lv ar norādi “Eksponātu uzraugs

Kontakttālrunis papildus informācijai: tālr. Nr.67971402, 26432269.

Informējam, ka pretendentu pieteikumos iekļauto personas datu apstrādes mērķis ir pretendentu atlases nodrošināšana. Personas datu apstrādes pārzinis ir Īpaši aizsargājamais kultūras pieminekli-Turaidas muzejrezervāts. Pēc pretendenta atlases personas dati tiks dzēsti.

Aktuāli, Aktuāli, Jaunumi, Jaunumi