Turaidas muzejrezervāta piedāvājums Lieldienu laikā

Lieldienu laikā Turaidas muzejrezervāts apmeklētājiem atvērts katru dienu  no plkst. 10:00 – 18:00.

Lieldienu laikā Turaidas muzejrezervāts apmeklētājiem atvērts katru dienu bez brīvdienām no plkst. 1000 – 1800.

No 7.aprīļa līdz 10.aprīlim Muižas pārvaldnieka jaunajā dzīvojamajā mājā apmeklētājiem atvērta muzejrezervāta jaunā izstāde “Otrreiz dzimušie. Turaidas muzejrezervāta krājuma priekšmetu restaurācija un konservācija”.

Visu Lieldienu laiku atvērta arī Turaidas baznīca, kurā skatāms 18. gadsimta baznīcas interjers, ekspozīcija „Turaidas baznīcas un draudzes vēsture”, kā arī izstāde no muzejrezervāta krājuma “Lieldienu apsveikuma kartītes.” Muzejrezervātā teritorijā skatāma brīvdabas izstāde “Sīki putni, diži putni”.

Ģimenes ar bērniem un arī citi interesenti aicināti iepazīt muzejrezervāta mežaparka daļu, piedaloties “Mīklainajā orientēšanās spēlē” un pēc aizraujošās pastaigas Turaidas muižas saimnieciskās apbūves centrā pie Kalpotāju mājas kārtīgi izšūpoties.

Lieldienu dievkalpojumi Turaidas baznīcā 7.aprīlī plkst. 11.00 Lielās Piektdienas dievkalpojums 9.aprīlī plkst. 11.00 Lieldienu dievkalpojums.

Aktuāli, Aktuāli, Jaunumi, Jaunumi