Turaidas muzejrezervāts aicina darbā apmeklētāju apkalpošanas speciālistu

Īpaši aizsargājamais kultūras piemineklis Turaidas muzejrezervāts (TMR), reģ.nr. 90000012776, aicina darbā apmeklētāju apkalpošanas speciālistu (prof. klasifikatora kods 2621 13) pilnā darba slodzē uz noteiktu laiku Darba attiecību ilgums: no 08.05.2023.līdz 01.11.2023. Darba slodze: pilnas slodzes vakance, summētais darba laiks saskaņā ar darba grafiku. Galvenie darba pienākumi:
  • Sniegt informāciju apmeklētajiem par Turaidas muzejrezervāta ikdienas piedāvājumu, pakalpojumu cenām, apmeklējuma iespējām, ekspozīcijām un citiem apskates objektiem;
  • Organizēt un uzraudzīt apmeklētāju plūsmu Apmeklētāju centrā un pie ieejas Turaidas muzejrezervātā.
  • Atbildēt uz tālruņa zvaniem, konsultēt interesentus savas kompetences ietvaros;
  • Veikt apmeklētāju uzskaiti.
Prasības kandidātam:
  • Vidējā izglītība;
  • Labas latviešu zināšanas;
  • Prasme komunicēt angļu valodā, prasme sazināties vēl kādā svešvalodā tiks uzskatīta par priekšrocību;
  • Pozitīvu attieksmi pret darbu un labas sadarbības prasmes;
  • Spēja uzklausīt un veidot laipnu komunikāciju ar muzeja apmeklētājiem;
  • Prasme strādāt komandā, patstāvība, atbildīgums un apzinīgums amata pienākumu izpildē.
Piedāvājam:
  • Interesantu un atbildīgu darbu vienā no apmeklētākajiem muzejiem Latvijā, Eiropas kultūras mantojuma zīmes objektā - Turaidas vēsturiskajā centrā
  • Atalgojumu 750,00 EUR pirms nodokļu nomaksas un sociālās garantijas atbilstoši valsts iestādēs strādājošiem.
Pretendentiem lūdzam līdz 2023. gada 3. maijam plkst. 15.00. pieteikumus iesniegt Īpaši aizsargājamā kultūras piemineklī-Turaidas muzejrezervātā, Turaidas ielā 10, Siguldā, Siguldas novadā vai nosūtot uz e-pastu: arisa.pastuhova@turaida-muzejs.lv ar norādi “Apmeklētāju apkalpošanas speciālists”  Kontakttālrunis papildus informācijai: tālr. Nr.67971402, 29384512; Informējam, ka pretendentu pieteikumos iekļauto personas datu apstrādes mērķis ir pretendentu atlases nodrošināšana. Personas datu apstrādes pārzinis ir Īpaši aizsargājamais kultūras pieminekli-Turaidas muzejrezervāts. Pēc pretendenta atlases personas dati tiks dzēsti.
    Aktuāli, Aktuāli, Jaunumi, Jaunumi