Turaidas muzejrezervāts aicina darbā galveno speciālistu – muzejpedagogu

Īpaši aizsargājamais kultūras piemineklis Turaidas muzejrezervāts (TMR), reģ.nr. 90000012776, aicina darbā galveno speciālistu - muzejpedagogu (prof. klasifikatora kods 2621 06) pilnā darba slodzē uz nenoteiktu laiku Darba slodze: pilnas slodzes vakance, summētais darba laiks saskaņā ar darba grafiku. Galvenie darba pienākumi:
  • Izstrādāt un vadīt, muzejpedagoģiskās nodarbības un citus izglītības pasākumus muzejā;
  • Vadīt ekskursijas Turaidas muzejrezervātā;
  • Organizēt izglītojošus pasākumus atbilstoši muzejrezervāta gada plānam;
  • Izstrādāt, organizēt un vadīt izglītojošus, tematiskus pasākumus dažādām mērķauditorijām – ģimenēm ar bērniem, pensionāriem, skolēniem brīvlaikā utml;
  • Izstrādāt digitālus izglītības produktus;
  • Sagatavot informāciju par izglītojošo piedāvājumu plašsaziņas līdzekļiem;
  • Veidot un uzturēt muzeja sadarbību ar mācību iestādēm;
  • Piedalīties finanšu līdzekļu piesaistē muzeja izglītības darba veikšanai.
Prasības kandidātam:
  • Augstākā izglītība humanitārās zinātnēs;  izglītība vēsturē vai augstākā pedagoģiskā izglītība un vēstures skolotāja kvalifikācija tiks uzskatīta par priekšrocību;
  • Pieredze pedagoģiskajā darbā muzejā, skolā vai radniecīgā jomā tiks uzskatīta par priekšrocību;
  • Labas latviešu valodas zināšanas;
  • Prasme komunicēt angļu valodā, prasme sazināties vēl kādā svešvalodā tiks uzskatīta par priekšrocību;
  • Pozitīva attieksme pret darbu un labas sadarbības prasmes;
  • Spēja uzklausīt un veidot laipnu komunikāciju ar muzeja apmeklētājiem;
  • Prasme strādāt komandā, patstāvība, atbildīgums un apzinīgums amata pienākumu izpildē.
  • Izpratne par vecumu psiholoģiju un gatavība darbam ar dažādām auditorijām;
  • Interese par muzejpedagoģiju;
  • Labas publiskās uzstāšanās prasmes;
  • Prasme strādāt ar digitālajiem rīkiem un sociālajiem medijiem;
Piedāvājam:
  • Interesantu un atbildīgu darbu vienā no apmeklētākajiem muzejiem Latvijā Eiropas kultūras mantojuma zīmes objektā - Turaidas vēsturiskajā centrā
  • Atalgojumu 930,00 līdz 1190,00 EUR pirms nodokļu nomaksas un sociālās garantijas atbilstoši valsts iestādēs strādājošiem.
  • Veselības apdrošināšanu.
  • Profesionālās pilnveides iespējas.
Pretendentiem lūdzam līdz 2023. gada 3. jūnijam plkst. 15.00 iesniegt motivācijas vēstuli un Curriculum Vitae (CV), nosūtot uz adresi: Īpaši aizsargājamais kultūras piemineklis-Turaidas muzejrezervāts, Turaidas iela 10, Sigulda, Siguldas novads vai uz e-pastu: arisa.pastuhova@turaida-muzejs.lv ar norādi “ Galvenais speciālists - muzejpedagogs”:  Kontakttālrunis papildus informācijai pa tālruņiem: 67971402, 29384512; Informējam, ka pretendentu pieteikumos iekļauto personas datu apstrādes mērķis ir pretendentu atlases nodrošināšana. Personas datu apstrādes pārzinis ir Īpaši aizsargājamais kultūras pieminekli-Turaidas muzejrezervāts. Pēc pretendenta atlases personas dati tiks dzēsti.
    Aktuāli, Aktuāli, Jaunumi, Jaunumi