Turaidas
muzejrezervāts


Aicinām piedalīties muzejpedagoģiskajā programmā “Ziemassvētki Turaidas muižā”!


Turaidas muzejrezervāts aicina jaunāko klašu skolēnus un pirmsskolas izglītības iestāžu vecāko grupu audzēkņus vai draugu grupas, kuros ir lielāks skaits bērnu (10-20 cilvēki), decembrī Turaidā izbaudīt Ziemassvētku noskaņas, izzināt latviskās tradīcijas un dot iespēju bērniem pašu rokām sagatavot dāvanas saviem mīļajiem, piedaloties interaktīvā programmā „Ziemassvētki Turaidas muižā”.

Foto: Agris Tabaks

Programma veidota kā radošā darbnīca, kuras laikā tiek izspēlēta gatavošanās svētkiem, atveidojot tradicionāli nozīmīgākās norises – mājas dekorēšanu, masku gatavošanu, dāvanu darināšanu, mīklu minēšanu, nākotnes zīlēšanu, rotaļās iešanu, Ziemassvētku ticējumu un ieražu izzināšana, kā arī galdā tiks klāts simbolisks cienasts.

Papildus, iepriekš vienojoties ar Turaidas kalēju, dalībniekiem ir iespēja arī liet laimes smēdē un, veroties ēnu atspulgos, ielūkoties nākotnē. Svētku sajūtas radīs eglītes smarža, svecīšu liesmiņas un cienāšanās ar piparkūkām un smaržīgu tēju. Gatavosimies svētkiem kopā!

  • Cena grupai:  31.30 EUR + ieejas biļetes (pirmsskolas vecuma bērniem ieeja muzejrezervātā bez maksas, skolēniem 0.70 EUR, pavadošajiem skolotājiem – bezmaksas)
  • Programmas ilgums: 1,5 h
  • Cilvēku skaits: līdz 30 personām
  • Programmas tiek piedāvātas no 1.decembra līdz 23. decembrim

 Papildus piedāvājums:

  • Laimes liešana pie kalēja – papildus samaksa kalējam. Cena par vienu laimīti – 2.00 eiro.

Iespējama vienošanās par skolas liecību izsniegšanu programmas gaitā.
Programmu lūdzam pieteikt savlaicīgi pa tālruni 67971402, 29384512  vai e-pastu: info@turaida-muzejs.lv

    Aktuāli, Aktuāli, Jaunumi  

Turaidas muzejrezervāts