Aicinām darbā labiekārtošanas darbu strādnieku

Galvenie darba pienākumi:

• Veikt muzejrezervāta teritorijas labiekārtošanas un ikdienas kopšanas darbus atbilstoši gadalaikam (ceļu un laukumu tīrīšanu, zālienu/pļavu, dīķu, kokaugu kopšanu, pūst lapas ar lapu pūtēju vai savākt ar grābekli, pļaut zāli, kopt dabas takas, ziemas periodā attīrīt no sniega un kaisīt ar pretslīdes materiālu gājēju celiņus, laukumus,  savākt atkritumus apkopjamā teritorijā, iztukšot atkritumu konteinerus un sakopt apkārtni ap tiem utml.).
  • Atbilstoši atbildīgā speciālista norādēm veikt ilggadīgo augu un puķu stādījumu atjaunošanu, ravēšanu, mēslošanu.
  • Piedalīties dažādu avārijas situāciju operatīvā novēršanā, savākt koku zarus, pārvietot un sakraut nocirstos kokus.
  • Veikt dežūras sestdienās, svētdienās un svētku dienās saskaņā ar dežūru grafiku, uzraudzīt kārtību, nodrošināt gadījuma rakstura kopšanas darbus un savākt atkritumus visā teritorijā.

Prasības kandidātam:

• Atbildīga un godprātīga attieksme pret darbu, kārtīgums un precizitāte;
  • Vēlama pieredze labiekārtošanas vai līdzīgu darbu veikšanā;
  • Iemaņas darbā ar rokas instrumentiem un mazo dārza tehniku;
  • Motivācija un pašiniciatīva darbu izpildē;
  • Fiziska izturība;
  • Labas komunikācijas un saskarsmes prasmes.

Piedāvājam:

• Pilnas slodzes darbu uz nenoteiktu laiku vienā no nozīmīgākajām Latvijas kultūras mantojuma saglabāšanas un popularizēšanas institūcijām;
  • Stabilu darba atalgojumu no 863 EUR (pirms nodokļu nomaksas),  sociālās garantijas;
  • Veselības apdrošināšanu (pēc pārbaudes laika beigām);
  • Profesionālās pilnveides iespējas.

Iesniedzamie dokumenti:

• CV (dzīves apraksts) un pieteikums;
  • Papildus var pievienot izglītības un citus dokumentus, kas raksturo pretendenta kvalifikāciju vakantajam amatam, tostarp kvalifikācijas paaugstināšanu amata kompetences jomās.

Uz amata vakanci lūdzam pieteikties līdz 2024. gada 29. maijam, iesniedzamos dokumentus sūtot personāla vadītājai uz e-pasta adresi:sanita.griezite@turaida-muzejs.lv vai iesniegt Turaidas muzejrezervātā, Turaidas ielā 10, Siguldā, Siguldas nov.

Darba vieta: Siguldā, Turaidas ielā 10, tālrunis 67971402

Vairāk par iestādi: www.turaida-muzejs.lv

Īpaši aizsargājamais kultūras piemineklis-Turaidas muzejrezervāts informē, ka pretendentu sniegtie personas dati tiek vākti un apstrādāti tikai personāla atlases vajadzībām uz darba sludinājumā norādīto vakanto amatu, pamatojoties uz Vispārīgās datu aizsardzības regulas 6. panta pirmās daļas f apakšpunktu.   Pieteikuma dokumentos norādīto personas datu apstrādes pārzinis ir Īpaši aizsargājamais kultūras piemineklis-Turaidas muzejrezervāts, kontaktinformācija: datu aizsardzības speciālists Jurijs Višņakovs, tālrunis 29243773, e-pasts: jurijs.visnakovs@idagentura.lv

Pēc pretendentu atlases konkursa beigām - personas dati tiks dzēsti.

Aktuāli, Aktuāli, Aktuāli, Aktuāli, Aktuāli, Jaunumi, Jaunumi

Turaidas muzejrezervāts