Ziemassvētku ieskaņu koncerts “Prieks pasaulei”

Tuvojoties Ziemassvētkiem, mūzikai atverot sirdis, 11.decembrī plkst. 15.00 Turaidas muzejrezervātā viesosies Siguldas novada Mākslu skolas „Baltais Flīģelis” Mūzikas nodaļas audzēkņi un skolotāji, sniedzot Ziemassvētku ieskaņu koncertu turaidiešiem.

Svētku koncertā „Prieks pasaulei” Turaidas muižas pārvaldnieka jaunajā dzīvojamā mājā piedalīsies klavieru, stīgu un pūtēju klases topošie mūziķi un viņu skolotāji, izpildot gan mūsdienu autoru, gan klasiķu skaņdarbus, kas koncerta apmeklētājiem atsauks atmiņā bērnības Ziemassvētku sajūtas un dos prieku un sirds gaismu gada vistumšākajā laikā. Siguldas novada topošo mūziķu Ziemassvētku ieskaņu koncerti Turaidas muzejrezervātā ir kļuvuši jau par tradīciju. Turaidas vecākā gadagājuma ļaudis tos gaida ar īpašām sajūtām un ir priecīgi par iespēju tuvāk mājām sajust tuvojošos svētku noskaņu. Uz koncertu „Prieks pasaulei” laipni aicināti visi interesenti, lai tiktos un mūzikas valdzinājumā gūtu mieru un prieku dvēselei. Pasākumā ieeja bez maksas.
    Pasākumi