Turaidas
muzejrezervāts

Kas ir klaušinieks?


Izglītojošā programma ir paredzēta 1. – 4. klašu skolēniem, kā arī pirmskolas izglītības iestāžu sagatavošanas grupas bērniem. Tā veidota atbilstoši skolēnu vecuma spējām uztvert un apgūt informāciju un ietver gan radošus uzdevumus, gan stāstījumu un individuālu darbošanos, lai skolēni vienas nodarbības laikā maksimāli spētu iegūt daudzveidīgas zināšanas.

Lai veicinātu skolēnu izpratni par zemnieku dzīvi klaušu laikos 19. gadsimta I pusē, tiek izmantotas dažādas metodes, tai skaitā, leļļu teātris, praktiska darbošanās – darba rīka – grābekļa – izgatavošana, skaitāmpanti un citas, kas aktivizē dažādas maņas. Izglītojošā programma “Kas ir klaušinieks?” labi papildina sākumskolas mācību programmu, kā arī veicina izpratni par to, ka muzejs ir interesanta vieta, kur vērts atgriezties atkal.

  • Cena grupai : 35.57 EUR+ muzeja ieejas biļetes
  • Programmas ilgums: 1,5 h
  • Cilvēku skaits: līdz 30 personām
  • Norises laiks: 1. maijs – 15. novembris
  • Valoda: latviešu
Programma sagatavota ar Valsts kultūrkapitāla finansiālu atbalstu projekta ""Latvijas skolas somas" satura radīšana muzejos" ietvaros. U Z M A N Ī B U ! Muzejrezervāta programmas lūgums pieteikt vismaz trīs dienas iepriekš pa tālruni: 67971402  29384512 vai e-pastu: info@turaida-muzejs.lv  
Turaidas muzejrezervāts