Turaidas muzejrezervāts aicina darbā grāmatvedi

Īpaši aizsargājamais kultūras piemineklis – Turaidas muzejrezervāts konkursa kārtībā aicina darbā grāmatvedi Grāmatvedības un finanšu nodaļā

Galvenie darba pienākumi:
  1. Veikt darba algas un ar to saistīto nodokļu aprēķinus, sagatavot atskaites kompetentām institūcijām saistībā ar darba samaksu.
  2. Veikt kases operāciju uzskaiti un kontroli, sagatavot pārskatus par darījumus apliecinošo dokumentu izlietojumu.
  3. Izrakstīt rēķinus tūrisma firmām, nomniekiem un citiem sadarbības partneriem par sniegtajiem maksas pakalpojumiem, kontrolēt norēķinus.
Prasības pretendentiem:
  • augstākā izglītība grāmatvedībā vai finanšu jomā;
  • zināšanas un prasmes pielietot ikdienas darbā atbilstošus Latvijas Republikas ārējos normatīvos aktus;
  • darba pieredze grāmatvedības jomā, t.sk. ar grāmatvedības uzskaites programmām (Resursu vadības sistēma Horizon un/vai Tildes Jumis);
  • labas komunikācijas un saskarsmes spējas;
  • teicamas datorprasmes MS Office vidē.
Piedāvājam:
  • Stabilu atalgojumu un sociālās garantijas;
  • Profesionālās pilnveidošanās iespējas.
  • Pieteikšanās termiņš līdz 2014. gada 10.jūlijam.
Lūdzam iesniegt CV un pieteikuma vēstuli, ar norādi „Grāmatveža vakance”, sūtot to elektroniski uz e-pastu: personaldala.tmr@apollo.lv vai iesniedzot personīgi Turaidas muzejrezervātā. Adrese: Turaidas iela 10, Sigulda, Siguldas novads, LV-2150. Papildus informācija: tālr. 67971402.
    Aktuāli, Jaunumi