Ziemassvētku ieskaņu koncerts “Citāda ziema”

Klusajā Adventa laikā, Turaidas muzejrezervātā 15. decembrī plkst. 15.00 Siguldas Mākslu skolas “Baltais Flīģelis” audzēkņi un skolotāji aicina uz īpašu Ziemassvētku ieskaņu koncertu „Citāda ziema”. Koncertā piedalīsies gan klavieru, gan stīgu un pūšamo instrumentu nodaļu audzēkņi un skolotāji, skanēs dzeja, degs svecītes un ikviens varēs izbaudīt skanīgus, prieka piepildītus muzikālus priekšnesumus.

Decembrī jau tradicionāli Turaidas muzejrezervātā satiekas jaunākā un vecākā gada gājuma paaudze, lai kopīgi Turaidas muižas pārvaldnieka jaunajā dzīvojamā mājā vienotos mūzikas un kultūras mantojuma pasaulē. Koncerta apmeklētāji muzejrezervāta izstāžu zālē varēs iepazīties ar izstādi “Turaida Indriķa hronikā”.

Koncerta un izstādes apmeklējums bez maksas.

Aktuāli, Jaunumi, Pasākumi