Lieldienu laika piedāvājums Turaidas muzejrezervātā

Turaidas muzejrezervāts apmeklētājiem atvērts katru dienu bez brīvdienām no plkst. 10:00 - 17:00. Lieldienu laikā apmeklētājiem papildus būs atvērta arī Turaidas baznīca, kurā skatāms 18. gadsimta baznīcas interjers un ekspozīcija „Turaidas baznīcas un draudzes vēsture”. Lieldienu dievkalpojumi Turaidas baznīcā: 24. martā plkst. 19.00 Zaļās ceturtdienas dievkalpojums 25. martā plkst. 11.00 Lielās piektdienas dievkalpojums 26. martā plkst. 22.30 Klusās sestdienas vakara dievkalpojums un Lieldienu rīta iezvanīšana. Dievkalpojuma dalībnieki aicināti līdzi ņemt lukturīšus vai citus gaismeklīšus, jo dievkalpojuma pirmā daļa notiks tumsā. 27. martā plkst. 11.00 Lieldienu dievkalpojums. 28. martā plkst. 14:30.notiks gadskārtu ieražu svētki “Atnāca Lieldiena” kopā ar Siguldas folkloras kopu “Senleja”. Lieldienu laikā ģimenēm un arī individuālajiem apmeklētājiem tiks piedāvāta Lieldienu orientēšanās spēle, kuru izspēlējot varēs iegūt vērtīgas balvas. Kafejnīca Mr. Biskvīts sagaidīs ikvienu ar svaigi ceptām maizītēm un aromātisku kafiju.
        Aktuāli, Jaunumi, Pasākumi