Turaidas muzejrezervāta Atbalsta biedrībai jauna valde

Ekspozīcijas daļa “Turaidas vēsturiskā centra kultūras mantojums muzejrezervāta ekspozīcijās”

Turaidas vēsturiskā centra kultūras mantojums muzejrezervāta ekspozīcijās

Vasaras saulgriežu laikā uz kārtējo kopsapulci sanāca Turaidas muzejrezervāta Atbalsta biedrība, kuras biedri jau vairāk nekā 15 gadus aktīvi seko līdzi un atbalsta muzejrezervāta darbību. Kopsapulces darba kārtībā bija arī jaunas valdes vēlēšanas. Turpmāk valdē darbosies Juris Ivars Čivčs kopā ar jaunievēlētajiem locekļiem Paulu Jansonu un Aiju Poču. Notika arī valdes priekšsēdētāja vēlēšanas. Par Atbalsta biedrības priekšsēdētāju tika ievēlēta Aija Poča, kura augstu vērtē kultūras mantojuma saglabāšanu Latvijā, un ir gatava palīdzēt Turaidas muzejrezervātam risināt aktuālos jautājumus kultūras mantojuma saglabāšanā un uzturēšanā.

Atbalsta biedrība arvien ir sekojusi Turaidas muzejrezervāta jaunumiem. Ar lielu interesi biedrības biedri noklausījās muzejrezervāta direktores Annas Jurkānes stāstījumu par muzejrezervāta nākotnes iecerēm un pārmaiņām pārvaldības juridiskajā statusā un citiem aktuālajiem jautājumiem.  Savā runā direktore īpaši akcentēja to, ka muzejrezervāta pētnieciskais un krājuma darbs ir rezultējies ekspozīcijās, kas izvietotas mūra pilī, baznīcā, muižas saimnieciskā centra ēkās un muzejrezervāta teritorijā kā arī iepazīstināja klātesošos ar jauno ekspozīcijas daļu magazīnas ēkā “Turaidas vēsturiskā centra kultūras mantojums muzejrezervāta ekspozīcijās”.

,        Aktuāli, Jaunumi