Turaidas
muzejrezervāts


20. jūnijs 14.00. Radošās darbnīcas bērniem “Zāļu sievas 3 padomi”


Turaidas muzejrezervāts 20. jūnijā aicina ģimenes piedalīties radošajās darbnīcām bērniem “Zāļu sievas 3 padomi”, kas norisināsies brīvdabā pie Klaušinieku mājas. Radošās darbnīcu sākuma laiki20. jūnijā plkst. 14.00, plkst. 15.15 un plkst. 16.30. Lai ievērotu sociālās distancēšanās nodrošinājumu muzeja apmeklējuma laikā, dalībai darbnīcās jāpiesakās iepriekš, zvanot pa tālruni 29384512 vai rakstot e-pastā: turaida-muzejs@apollo.lv, norādot sev vēlamo laiku.

Bērni kopā ar Zāļu sievām mācīsies izgatavot lelli no pļavas zālēm, aust zāļu glezniņas un tiks aicināti iesaistīties Zāļu sievas Gudrību darbnīcā, vērojot dabu – vēju, mākoņus, kokus, it visu, kas aug jūnijā Turaidā. Pasākuma laikā būs iespēja iepazīt arī Turaidas muižu, iesaistoties daudzveidīgos uzdevumos.

Kā stāsta Turaidas muzejpedagoģe Margita Poriete: “Mūsdienās arvien aktuālāka kļūst ekoloģiskā domāšana, dažādu aktivitāšu veidošana saistībā ar sabiedrības ilgtspējīgu attīstību. Radošās darbnīcas bērniem Turaidas muzejrezervātā rosinās attīstīt interesi par ekoloģiju, atbildīgu patēriņa paradumu veidošanos, kā arī piedāvās ilgtspējīgu, videi draudzīgu lietu izgatavošanu no dabas materiāliem.” Zāļu sievas stāstīs un mācīs, kā vasarā bērniem no dabas materiāliem sev radīt dažādas rotaļlietas, tādējādi veicinot bērnu radošumu un izpratni par pašu darinātu rotaļlietu vērtību.

Maksa par dalību radošajās darbnīcās – ieejas biļete Turaidas muzejrezervātā.

    Aktuāli