Autumn at Turaida Castle in the Gauja valley, Latvia. Photograph: Alamy. The Guardian, Saturday 21 September 2013

Satiksmes ierobežojumu laikā 4. septembrī Turaidas muzejrezervātā būs iespējams nokļūt

Lai gan 4. septembrī paredzēti  ierobežojumi uz ceļiem 32. Vienības velobrauciena laikā, Turaidas muzejrezervātā būs iespējams nokļūt.

4.septembrī 32. Vienības velobrauciena laikā būs slēgts ceļa posms no Siguldas līdz Turaidai no plkst.12.15 līdz 17.00 .
Satiksmes ierobežojumi būs ceļa posmā no Raganas līdz Turaidai laikā no 10:00 līdz 17:00.
Aicinām nokļūšanai Turaidas muzejrezervātā izvēlēties virzienu no Inciema (pagrieziens uz Siguldu no šosejas A3).
Vieglo automašīnu novietošanai muzejrezervāta apmeklējuma laikā iespējams izmantot stāvlaukumu zālājā aiz Turaidas muižas jaunās klēts ēkas. Visērtāk uz šo stāvlaukumu varēs nokļūt, izmantojot Waze.
Piebraucot Turaidas muzejrezervātam no Inciema puses, autobusu iesakām novietot ceļa malā.

4. septembrī Turaidas muzejrezervāts būs atvērts kā katru dienu no plkst.9:00 līdz 20:00. Tai skaitā ekspozīcijas ēkās atvērtas no plkst.10:00 līdz 18:00.

Aktuāli, Aktuāli, Jaunumi, Jaunumi