Turaidas muzejrezervāta Apmeklētāju centrā decembra nogalē un visu janvāri apskatāma fotoizstāde „Latvijas pilis un muižas”. Jau otro gadu Turaidas muzejrezervāts sadarbojas ar Baltslāvu kultūras attīstības un sadarbības biedrību (Rīga). Pagājušā gada nogalē muzejā tika izstādīti starptautiskā konkursa dalībnieku - bērnu un jauniešu - zīmējumi par viduslaiku tēmu. Šogad skatāmas biedrības biedru uzņemtās fotogrāfijas, kurās atainotas 23 Latvijas muižas un pilis. Izstādes organizatori saka: „Mūsu autori ir neprofesionālie fotogrāfi, bet visos attēlos ir redzama liela interese par Latvijas vēsturiskām vietām, arhitektūras pieminekļiem un mūsu skaisto dabu. Visas fotogrāfijas ir veidotas ar mīlestību, un tieši tāpēc, izstādei ir tik optimistiska noskaņa.”

Izstāde apskatāma un Turaidas muzejrezervāts atvērts apmeklētājiem katru dienu bez brīvdienām no plkst. 10:00 – 17:00.

Aktuāli, Jaunumi

Baltslāvu kultūras attīstības un sadarbības biedrības fotoizstāde „Latvijas pilis un muižas” Apmeklētāju centrā