Turaidas
muzejrezervāts

20. decembrī. Ziemassvētku ieskaņu koncerts “Svētki ledus pilī”


Ziemassvētki ir dāvināšanas laiks, kad gribas priekā dalīties ar līdzcilvēkiem. Siguldas Mākslu skolas „Baltais Flīģelis” Mūzikas nodaļas audzēkņi arī šogad kā katru gadu vēlas dāvināt prieku un patīkamas emocijas Turaidas iedzīvotājiem, tāpēc 20. decembrī plkst. 15.00 aicina ikvienu uz Ziemassvētku ieskaņu koncertu „Svētki ledus pilī” Turaidas muzejrezervātā, muižas pārvaldnieka jaunajā dzīvojamā mājā.

Koncertā piedalīsies klavieru, stīgu, pūtēju un sitamo instrumentu klases topošie mūziķi un viņu skolotāji, izpildot gan mūsdienu autoru, gan klasiķu skaņdarbus.

Ziemassvētku ieskaņu koncerti Turaidas muzejrezervātā jau ilgstoši tiek organizēti, pateicoties ciešajai sadarbībai starp muzejrezervātu un Mākslu skolas „Baltais Flīģelis” vadību un skolotājiem. Bērnu vitalitāte un sirsnība priecē vecākā gada gājuma turaidiešus, kuriem tumšajā Ziemassvētku gaidīšanas laikā bērnu spēlētās melodijas un dziedātās dziesmas sasilda sirdi un rada svētku sajūtu. Uz Ziemassvētku ieskaņu koncertu „Svētki ledus pilī” laipni aicināts ikviens Siguldas un Krimuldas novada iedzīvotājs no Turaidas, Siguldas, Jūdažiem, Mores un Allažiem, Krimuldas, Raganas, Inciema un Lēdurgas, kā arī ikviens muzejrezervāta apmeklētājs!

    Pasākumi  

Turaidas muzejrezervāts