Sveicam konkursa uzvarētājus!

No 1. novembra līdz 11. novembrim SIA „Siguldas Minerālūdens” sadarbībā ar Turaidas muzejrezervātu portālā draugiem.lv izspēlēja konkursu par Tautasdziesmu parka skulptūrām Turaidā, kuras veidojis tēlnieks Indulis Ranka. Konkurss tika rīkots, godinot folkloristu Krišjāni Baronu viņa 177. gadadienā, un sniedza iespēju uzzināt ko jaunu par Dainu kalnu un tautasdziesmās apdziedātajām vērtībām. Konkursa laikā, katru darbadienu „Siguldas Minerālūdens” www.draugiem vietnē tika ievietots attēls ar kādu no Dainu kalna skulptūrām, un konkursa dalībniekiem bija jāiesūta atbilde uz jautājumu par attēlā redzamo skulptūru. Konkurss ir noslēdzies, un ir zināmi tā uzvarētāji, kas saņems balvas no Turaidas muzejrezervāta un SIA „Siguldas Minerālūdens”. Par interesi tautas tradicionālās kultūras izzināšanā un aktīvo dalību konkursā, iesūtot pareizas atbildes uz visiem jautājumiem, Turaidas muzejrezervāts dāvina ģimenes ieejas biļetes Turaidas muzejrezervātā Sanitai Ļevčūnai un Sarmītei Greitānei. Savukārt, balvas no „Siguldas Minerālūdens” - iepakojumu dabīgā minerālūdens „Turaida” - saņem Māris Morkūns un Dainis Greitāns.
Apsveicam!
    Aktuāli, Jaunumi