Turaidas muzejrezervāts atvērts visas maija brīvdienas

Maija brīvdienās no 1. līdz 5. maijam Turaidas muzejrezervāts atvērts katru dienu no plkst. 9.00 līdz 20.00.

No plkst. 10.00 līdz 18.00 atvērtas vairāk kā 35 ekspozīcijas Turaidas mūra pilī, Turaidas baznīcā, Tautasdziesmu parkā un muižas saimnieciskajā centrā. No plkst. 9.00 līdz 10.00 un 18.00 – 20.00 atvērtas ekspozīcijas Turaidas pils Galvenajā tornī un dienvidu korpusa 1.stāvā.

"Baltā pavasara ievziedā, vasaras zaļuma pilnbriedā, rudens zeltainajā starojumā un arī ziemas baltajā klusumā arvien pāri Gaujas senlejas tumšajām mežu galotnēm slejas Turaidas pils torņu sarkanās smailes. Tās aicina nākt un vērot dabas daudzveidīgo krāšņumu - mūžīgo un ik brīdi mainīgo. Šīs pašas torņu smailes ne tikai ļauj dziļāk izjust dabas radīto skaistumu, bet arī liek arvien atcerēties, ka blakus dabas krāšņumam te visapkārt ir mūsu tautas litkeņgaitu liecības... Tās rosina nākt un izzināt, kā te gadu simtos, valdot nemainīgam dabas krāšņumam, mainījušās cilvēku paaudzes, kā dažādos viļņos ritēja viņu dzīve". (Arheologs Jānis Graudonis)

Šobrīd ievas uzziedējušas arī Turaidā!

Aktuāli, Jaunumi