7. septembrī satiksmes ierobežojumi Siguldā un Turaidā

7. septembrī Siguldā notiks 24. Latvijas riteņbraucēju Vienības brauciens. Lai nodrošinātu tā veiksmīgu norisi, Siguldā būs ievērojami satiksmes ierobežojumi, kas aizkavēs nokļūšanu Turaidā.

Satiksmei slēgts vai daļēji slēgts būs Siguldas kalns (Sigulda – Turaida) laika posmā no 11.00 līdz 16.20.

No plkst.11.00 līdz visu grupu starta beigām satiksmei slēgts būs Cēsu un Raiņa ielas krustojums un Siguldas kalns (Gaujas iela), kā arī autoceļš P8 posmā Sigulda - Turaida.

Autoceļš P8 Inciems – Sigulda - Ķegums (Siguldas kalns un Turaidas kalns)  būs slēgts arī no plkst.13.00 līdz plkst.16.20 (satiksme tiks atjaunota, sekojot dalībnieku plūsmai trasē).

Sacensību rīkotāju vārdā atvainojamies par sagādātajām neērtībām transporta kustības dalībniekus, kuri nepiedalās sacensībās.

Vairāk informācijas par satiksmes ierobežojumiem Siguldā  7.septembrī Latvijas riteņbraucēju Vienības brauciena laikā atrodama www.sigulda.lv

Aktuāli, Jaunumi