Svētdien, 5. oktobrī, pūtēju ansamblis “Sigulda” muzicēs Turaidā

Svētdien, 5. oktobrī plkst. 15.00 Turaidas pils pagalmā, rudens zelta lapu laikā savu muzikālo sveicienu visiem apmeklētājiem sniegs pūtēju ansamblis "Sigulda" diriģenta Jāņa Raslava vadībā.

Daudzu gadu garumā Siguldas muzikanti oktobra pirmajā svētdienā spēlē skaistākās populārās melodijas, lai iepriecinātu ikvienu, kas šajā dienā viesojas Turaidā, iepazīstot vēsturi un vērojot rudens atnākšanu Gaujas senielejā.

Turaidas muzejrezervāts oktobra mēnesī atvērts no plkst. 9.00 līdz 19.00. No plkst. 10.00 līdz 18.00 atvērtas vairāk nekā 30 ekspozīcijas Turaidas pilī, baznīcā, muižas saimnieciskās apbūves kompleksā, Dainu kalnā un dārznieka mājā, kur iekārtota ekspozīcija "Gaujas lībieši Latvijas kultūrvēsturē".

Laipni aicināti uzzināt vēstures stāstus tūkstošgadu garumā par Turaidas vēsturisko centru, par Latvijas teritorijā bijušiem notikumiem Eiropas vēstures kontekstā!

Aktuāli, Jaunumi, Pasākumi