Turaidas
muzejrezervāts


Sveicam Signi Pujāti jaunajā amatā!


No 2014. gada 1. decembra par Latvijas Nacionālā kultūras centra (LNKC) direktori iecelta līdzšinējā direktora vietniece Signe Pujāte.

Sveicam Turaidas muzejrezervāta ilggadējo sadarbības partneri Signi Pujāti ar jauno amatu un vēlam kurzemnieku drosmi, latgaļu sirsnību, vidzemnieku čaklumu un zemgaliešu lepnumu nozīmīgo darbu veicot, īstenojot valsts politiku kultūras un radošās industrijas izglītības, nemateriālā kultūras mantojuma, dziesmu un deju svētku tradīcijas un ar to saistītajās tautas mākslas jomās!

Signei Pujātei ir ilgstoša darba pieredze tautas mākslas un tradicionālās kultūras nozarē un valsts pārvaldē. 1999. gadā viņa absolvējusi Rīgas Pedagoģijas un izglītības vadības augstskolu (RPIVA), iegūstot Pedagoģijas maģistra grādu skolvadības nozarē, un savas darba gaitas sākusi kā pedagoģe. Bijusi E.Melngaiļa tautas mākslas centra (tagad LNKC) Tradicionālās kultūras daļas folkloras speciāliste, Latvijas Radio tradicionālās kultūras raidījuma „Austras koks” reportiere, RPIVA lektore, laikraksta „Es Pats” darba grupas locekle un Valsts tautas mākslas centra (tagad LNKC) Organizatoriskā darba daļas vadītāja un projektu izstrādes menedžere. No 2002. līdz 2012. gadam strādājusi Kultūras ministrijā, ieņemot Kultūrpolitikas departamenta Stratēģijas un reģionālās kultūrpolitikas nodaļas vecākās referentes un vēlāk Kultūrpolitikas departamenta Tautas mākslas nodaļas vecākās referentes amatu. No 2012. gada septembra bijusi LNKC direktora vietniece. Piedalījusies daudzu nacionāla un starptautiska mēroga tradicionālās kultūras un amatiermākslas pasākumu, kā arī tālākizglītības aktivitāšu rīkošanā. Vairāk nekā desmit gadus Signe Pujāte ir Latvijas Kultūras akadēmijas tradicionālās dziedāšanas grupas „Saucējas” dalībniece.

    Aktuāli, Jaunumi  

Turaidas muzejrezervāts