Muzejrezervāta mājas lapa kļuvusi draudzīgāka mobilajām ierīcēm

kopaaTuraidas muzejrezervāta mājas lapa www.turaida-muzejs.lv ir atjaunota un kļuvusi draudzīga mobilajām ierīcēm – telefonā vai planšetdatorā tā ir daudz pārskatāmāka un tās saturs ātrāk ielādējas.  Mājas lapas mobilā versija paver iespējas vēl plašākam interneta lietotāju lokam nodot muzejrezervāta vēstījumu.   Statistikas dati par interneta lietotāju paradumiem pasaulē un Latvijā rāda strauji augošu tendenci informācijas iegūšanai vai brīvā laika aizpildīšanai, izmantojot mobilās ierīces.

Latvijas interneta asociācija regulāri apkopo interneta vides statistikas datus. No 2016. gada jūnijā veidotā pārskata redzams, ka Latvijā ir 1 430 000 aktīvie interneta lietotāji. Vidējam interneta lietotājam Latvijā ir 25 – 44 gadi. 800 000 internetu lieto telefonā, kā arī 400 000 internetu lieto planšetē.  (avots:http://www.lia.lv/media/uploads/Buklets_nozare_ciparos_2016.pdf)

Aktuāli, Jaunumi