Kultūras ministrijas darbinieki iepazīstas ar atjaunošanas procesā esošo Klaušinieku māju

Turaidas muzejrezervātā  7. jūnijā Kultūras ministrijas Investīciju un projektu nodaļas darbinieki un VAS “Valsts nekustamie īpašumi” speciālisti iepazinās ar atjaunošanas darbiem Turaidas muižas Klaušinieku mājā, kurus uz līguma pamata ar Turaidas muzejrezervātu organizē VAS “Valsts nekustamie īpašumi”  un veic pilnsabiedrība “RERE MEISTARI 1”.

Turaidas muižas Klaušinieku māju paredzēts atjaunot saistībā ar projektu “Latvijas valsts 100gadei”. Atjaunošanas darbus plānots pabeigt 2018. gadā. Jau šobrīd Turaidas muzejrezervāts veido  ekspozīciju “Ceļā uz Latvijas valsti. Klaušinieks. Saimnieks. Pilsonis”, kura tiks izvietota atjaunotajā Klaušinieku mājā un stāstīs par notikumiem un procesu, kas bija pamatā mūsu valsts izveidei 1918. gadā.

Aktuāli, Jaunumi, Pasākumi