Sveicam Turaidas muzejrezervāta direktori Annu Jurkāni nozīmīgajā jubilejā!

Ar sirsnīgu prieku Turaidas muzejrezervāta kolektīvs sveic muzejrezervāta direktori Annu Jurkāni nozīmīgajā jubilejā un vēl daudz spēka un prieka, radošu ideju piepildījumu, veselību un nenogurstošu garu!

Turaidas muzejrezervāta direktori Annu Jurkāni jubilejā sveic Latvijas prezidents Raimonds Vējonis:

Prezidneta_apsveikums_Jurkanei

Daudzo apsveikumu vidū, virtuāls apsveikums tika saņemts arī no Latvijas Zinātņu akadēmijas Humnitāro un sociālo zinātņu nodaļas un tās priekšsēdētājas Raitas Karnītes, vēlot veselību un radošu enerģiju: “Ikviens ir tik daudz vērts, cik vērts ir tas, ar ko viņš nodarbojas! Šķiet, lieki ir uzskaitīt gadus un katrā no šiem gadiem paveikto – tas ir teju pusgadsimts, kas veltīts, lai Latvijas varētu lepoties ar vienu n izcilākajiem vēstures, kultūras un tūrisma objektiem – Turaidas muzejrezervātu! Tas ir bijis Jūsu pusgadsimts, Jūsu darbs, kas augstu novērtēts šodien un ko novērtēs arī Jūsu darba turpinātāji!”

Paldies arī Latvijas Muzeju biedrībai par skaisto rožu pušķi un sirsnīgajiem vēlējumiem un ikvienam apsveicējam!

Aktuāli, Jaunumi