Turaidā Krimuldas novada mākslu skolu audzēkņu plenēra darbu izstāde

Visu oktobri Turaidas muzejrezervāta Apmeklētāju centrā apskatāma Krimuldas Mūzikas un mākslas skolas un Maijas Pīlāgas Lēdurgas Mākslas skolas audzēkņu vasaras plenēra darbu izstāde “Skaistākās Krimuldas novada vietas”.

Šovasar no 14. līdz 20. jūlijam Krimuldas novadā notika mākslas plenērs, kura laikā Krimuldas Mūzikas un mākslas skolas un Maijas Pīlāgas Lēdurgas Mākslas skolas audzēkņi pavadīja laiku zīmējot un gleznojot plenēra jeb “zaļās prakses” nometnē. Audzēkņi radoši darbojās Krimuldas novada skaistākajās vietās, apgūstot prasmes gleznošanā un zīmēšanā un iepazīstot sava novada kultūras un dabas vērtības. Vienu dienu jaunos māksliniekus uzņēma Turaidas muzejrezervāts. Skolēni savos darbos iemūžināja atjaunoto Klaušinieku māju, Turaidas muižas saimnieciskā centra ainavu un tēlnieka Induļa Rankas veidotās akmens skulptūras Dainu kalnā.

Plenēru un izstādes organizēšanu atbalsta Krimuldas novada Dome.

Aktuāli, Jaunumi