Rīgā atklāta jaunizveidotā Muzeju krātuve

Trešdien, 11. decembrī, atklāta Baltijas mērogā unikāla, augstākajām drošības un muzeja vērtību uzglabāšanas prasībām atbilstoša Muzeju krātuve Pārdaugavā, Pulka ielā 8, kurā tiks uzglabāti, dokumentēti, restaurēti un eksponēti vairāk nekā divi miljoni Nacionālā muzeja krājuma vienību.

Teju 31 tūkstoti kvadrātmetru lielajā krātuvē vienuviet glabāsies Latvijas Nacionālā vēstures muzeja, Latvijas Nacionālā mākslas muzeja, Rakstniecības un mūzikas muzeja un Latvijas Kultūras akadēmijas Rīgas Kino muzeja krājumi.

Atklāšanas uzrunā kultūras ministrs Nauris Puntulis novēlēja: "jaunās muzeju krātuves atklāšana ir arī mūsu devums nākamajām paaudzēm, jo tieši kultūrvēsturiskās atmiņas cieņpilna saglabāšana ir pamats, lai mēs arī nākotnē sevi varētu dēvēt par kultūrnāciju.”

Apsveicam mūsu kolēģus ar jaunajām telpām un novēlam ražīgu un veiksmīgu darbu tās piepildot!

Aktuāli, Jaunumi