Rīgas Jūgendstila centra kolēģi viesojas Turaidas muzejrezervātā

Turaidas muzejrezervātā 20. jūlijā viesojās Rīgas Jūgendstila centra kolēģi, lai iepazītos ar jaunāko ekspozīciju “Ceļā uz Latvijas valsti. Klaušinieks. Saimnieks. Pilsonis”, muzejrezervāta krājumu un “pērli” Turaidas muižas pārvaldnieka vecās dzīvojamās mājas interjera ekspozīciju, kas vēsta par muižas pārvaldnieka – 19. gadsimta pirmās puses lauku vidusšķiras pārstāvja – dzīvesveidu un vērtību sistēmu lielo saimniecisko un sociālo pārmaiņu laikā Vidzemē.

Kolēģus ar ekspozīcijām un krājumu iepazīstināja Turaidas muzejrezervāta direktores vietniece zinātniskajā darbā Vija Stikāne, galvenā krājuma glabātāja Līga Kreišmane un galvenā speciāliste, mākslas vēsturniece Ina Līne. Apmeklējums un diskusijas notika abpusēji bagātinošā sarunā, daloties ekspozīciju veidošanas un muzeja darbības nodrošināšanas un apmeklētāju apkalpošanas pieredzē īpaši šīs vasaras pēc Covid-19 pandēmijas seku ietekmē.

Aktuāli, Aktuāli, Jaunumi, Jaunumi