No 15. novembra Turaidas muzejrezervāts atkal atvērts apmeklētājiem

No 15. novembra muzejrezervāts atkal būs atvērts apmeklētājiem un strādās "zaļajā režīmā", kā to nosaka Ministru kabineta 2021. gada 11. novembrī izdotais rīkojums Nr. 828. Tas nozīmē, ka muzejrezervātu un tā ekspozīcijas telpās un brīvdabā varēs apmeklēt tikai personas, kuras ir vakcinētas pret Covid-19 vīrusu vai to pārslimojušas, uzrādot attiecīgu sadarbspējīgu sertifikātu un personas apliecinošu dokumentu.

Muzejrezervāta darba laiks katru dienu, bez brīvdienām no pl. 10.00 līdz 17.00. Apmeklētājiem pieejams ziemas sezonas piedāvājums – ekspozīcijas pils Rietumu korpusā un Galvenajā tornī. Tāpat būs iespēja doties brīvdabas ekspozīcijās un iepazīt Māras, Lībiešu, Mežaparka takas, kā arī arheologa Jāņa Graudoņa Turaidas pils apvedtaku. Apmeklētāji varēs skatīt arī brīvdabas izstādi “Pār Gauju pāri braucu…”. Tiekamies Turaidas muzejrezervātā!
    Aktuāli, Aktuāli, Jaunumi, Jaunumi