Rīts ar tautasdziesmu Krišjāna Barona dzimšanas dienā. Fotogalerija.

31.otobra rīts Siguldā iesākās ar tautasdziesmu. Jau vairāk nekā divdesmit piecus gadus Turaidas muzejrezervāta kolektīvs sanāk folklorista Krišjāņa Barona dzimšanas dienas rītā pie viņam veltītā pieminekļa Siguldā. Kopā ar muzejrezervāta ļaudīm godināt Dainu tēvu un viņa devumu latviešu folkloras vākšanā un apkopošanā, ik reizi sanāk arī dažādu paaudžu siguldieši. Šogad jo īpaši liels prieks par kuplo jaunākās paaudzes pulku, kuri gan dziedāja, gan dejoja, gan skaitīja tautasdziesmas, sūtot laba vēlējums Krišjānim Baronam. Liels paldies par atsaucību, aizrautību un ieguldīto darbu pirmskolas izglītības iestādēm Ieviņa, Pasaciņa, Tornīši, kā arī Siguldas pilsētas vidusskolas skolēniem un skolotājām, kurus satikām tautasdziesmu rītā!

Fotogrāfs Agris Tabaks

Aktuāli, Aktuāli, Jaunumi, Jaunumi