Turaidas
muzejrezervāts

Turaidas muzejrezervāts aicina darbā juristu

Turaidas muzejrezervāts aicina darbā juristu Galvenie darba pienākumi:
  • Izstrādāt ārējo un iekšējo normatīvo aktu, līgumu un citu dokumentu projektus, sekot normatīvo aktu izmaiņām un tām pielāgot muzejrezervāta iekšējos dokumentus.
  • Organizēt un dokumentēt publisko iepirkumu procedūras, sagatavot iepirkumu nolikumus un līgumus, kontrolēt piegādātāju saistību izpildi.
  • Veikt juridisko situāciju izpēti un analīzi, lai sniegtu precīzas un savlaicīgas konsultācijas vadībai juridisku jautājumu kārtošanā, kas saistīti ar muzeja darbību, kultūras mantojuma saglabāšanu, darba tiesībām u.c.
  • Atbilstoši pilnvarojumam pārstāvēt muzejrezervāta intereses valsts un pašvaldības iestādēs, kā arī attiecībās ar citām juridiskām vai fiziskām personām. Nepieciešamības gadījumā veikt pārstāvību tiesā amata kompetences ietvaros, kā arī gatavot tiesvedības procesuālos dokumentus.
Prasības kandidātam Akadēmiskā vai otrā līmeņa profesionālā augstākā izglītība tiesību zinātnēs. Vēlama pieredze vismaz 3 gadi jurista specialitātē valsts pārvaldē Pārzināt tiesību sistēmu kopumā, ar izpratni par:
  • kultūras nozari reglamentējošajiem tiesību aktiem un politikas dokumentiem
  • kultūras pieminekļu aizsardzību un kultūras mantojuma saglabāšanu
  • nekustamā īpašuma un būvniecības (restaurācijas) juridisko jautājumu risināšanu
  • publisko iepirkumu jomu
  • LR Darba tiesību normatīvajiem aktiem
Spēja analītiski domāt, patstāvīgi rast risinājumus, pieņemt lēmumus un uzņemties atbildību par pieņemtajiem lēmumiem. Labas komunikācijas un sadarbības prasmes, iniciatīva un orientācija uz darba rezultātu sasniegšanu. Vēlamas prasmes darbā ar elektronisko iepirkumu sistēmu un Iepirkumu uzraudzības biroja publisko vadības sistēmu. Teicamas latviešu valodas un vēlamas angļu valodas prasmes. Teicamas prasmes darbā ar MS Office programmām un prasme strādāt ar biroja tehniku. Piedāvājam:
  • Pilnas slodzes darbu uz nenoteiktu laiku vienā no nozīmīgākajām Latvijas kultūras mantojuma saglabāšanas un popularizēšanas institūcijām;
  • Stabilu darba atalgojumu no 1399 līdz 1483 EUR (pirms nodokļu nomaksas), sociālās garantijas;
  • Veselības apdrošināšanu (pēc pārbaudes laika beigām);
  • Profesionālās pilnveides un izaugsmes iespējas;
  • Draudzīgu, profesionālu darba kolektīvu un iedvesmojošu darba vidi;
Darba vieta: Siguldā, Turaidas ielā 10. Vairāk par iestādi: www.turaida-muzejs.lv Iesniedzamie dokumenti:
  • Pieteikums/motivācijas vēstule ar praktiskās pieredzes aprakstu attiecībā uz amatam noteiktajām atbildības jomām;
  • Pretendenta dzīves apraksts (CV);
  • Izglītības dokumentu kopijas;
  • Papildus var pievienot citus dokumentus, kas raksturo pretendenta kvalifikāciju vakantajam amatam, tostarp kvalifikācijas paaugstināšanu amata kompetences jomās.
Pretendentiem lūdzam pieteikties līdz 2023.gada  8.septembrim, iesniedzamos dokumentos sūtot personāla vadītājai uz e-pasta adresei: arisa.pastuhova@turaida-muzejs.lv ar norādi “Konkurss uz jurista amatu”.   Īpaši aizsargājamais kultūras piemineklis-Turaidas muzejrezervāts informē, ka pretendentu sniegtie personas dati tiek vākti un apstrādāti tikai personāla atlases vajadzībām uz darba sludinājumā norādīto vakanto amatu, pamatojoties uz Vispārīgās datu aizsardzības regulas 6. panta pirmās daļas f apakšpunktu.   Pieteikuma dokumentos norādīto personas datu apstrādes pārzinis ir Īpaši aizsargājamais kultūras piemineklis-Turaidas muzejrezervāts, kontaktinformācija: datu aizsardzības speciālists Jurijs Višņakovs, tālrunis 29243773, e-pasts: jurijs.visnakovs@idagentura.lv Pēc pretendentu atlases konkursa beigām - personas dati tiks dzēsti.
    Aktuāli, Aktuāli, Jaunumi, Jaunumi

Turaidas muzejrezervāts