Turaidas
muzejrezervāts

Fotokonkurss sadarbībā ar dabīgo minerālūdeni "Turaida"

Piedalies fotokonkursā!


Daudzi no mums kaut reizi ir bijuši Turaidas muzejrezervātā - apskatījuši Turaidas mūra pili un tajā iekārtotās ekspozīcijas, izstaigājuši Dainu kalnu, pakavējušies Turaidas Rozes piemiņas vietā, iepazinuši Turaidas muižas saimnieciskā centra vēsturiskās ēkas vai izdzīvojuši gadskārtu svētku tradīcijas Turaidā. Dabas un kultūras mantojuma valdzinājums nav atstājis vienaldzīgus daudzus apmeklētājus, rosinot vēlmi iemūžināt sevi Turaidas vēsturiskajā centrā uz seno ēku vai dabas ainavas fona un vēlmi atgriezties Turaidā vēlreiz, lai turpinātu iepazīt Latvijas vēstures stāstus un priecātos par kultūrainavas daudzveidību visos gadalaikos.

Lai dalītos notvertajos mirkļos un ļautu kaut virtuāli sajust noskaņu tiem, kas tikai plāno apmeklēt Turaidas muzejrezervātu, SIA “Siguldas Minerālūdens” sadarbībā ar Turaidas muzejrezervātu no 13. marta līdz 12. aprīlim rīko fotokonkursu “Dodies uz Turaidas muzejrezervātu kopā ar dabīgo minerālūdeni “Turaida”!, kurā aicina ikvienu ievietot skaistākās fotogrāfijas, kas uzņemtas viesojoties Turaidas muzejrezervātā, Siguldas Minerālūdens draugiem.lv lapā, sadaļā Konkursi. Fotokonkursa uzvarētājiem sagatavotas balvas no Turaidas muzejrezervāta un SIA “Siguldas minerālūdens”.

Fotokonkursa nosacījumi: fotogrāfijām jābūt oriģinālām, uzņemtām Turaidas muzejrezervāta teritorijā, tajās jābūt redzamam autoram (vienam pašam vai draugu lokā) , kā arī konkursantam jābūt “Siguldas Minerālūdens” lapas sekotājam.

 Lai piedalītos fotokonkursā:

1)      Jāseko Turaidas muzejrezervāta draugiem.lv lapai (https://draugiem.lv/turaidasmuzejs) un Siguldas Minerālūdens draugiem.lv lapai (http://www.draugiem.lv/siguldasmineraludens)

2)      Jāievieto savs fotoattēls, kurā redzams autors (viens vai kopā ar draugiem) Turaidas muzejrezervāta teritorijā.

Ir iespēja aicināt savus draugus balsot par ievietoto fotogrāfiju, tikai balsotājiem arī jākļūst par Siguldas Minerālūdens lapas sekotājiem.

Fotogrāfija, kura būs ieguvusi vislielāko balsu skaitu, balvā saņems ģimenes biļeti Turaidas muzejrezervāta apmeklējumam un vienu iepakojumu dabīgā minerālūdens „Turaida”. Otrās vietas ieguvējs saņems balvā grāmatu „Turaidas vēsturiskais centrs. Ceļvedis. Turaidas muzejrezervāts” un vienu iepakojumu dabīgā minerālūdens „Turaida”. Turaidas muzejrezervāts konkursa noslēgumā viena fotogrāfijai piešķirs arī savu Simpātiju balvu, dāvinot ģimenes biļeti Turaidas muzejrezervāta apmeklējumam un novadot tematisko ekskursiju par vienu no tēmām – Dainu kalns, Gaujas lībieši Latvijas kultūrvēsturē, Turaidas mūra pils, Baznīckalns un Turaidas baznīca, Turaidas muižas saimnieciskais centrs. Arī Siguldas Minerālūdens būs sagatavojis speciālo balvu! Vairāk informācijas par konkursu atrodama https://www.draugiem.lv/siguldasmineraludens/api/konkursi

Atklāj Turaidu no jauna!

 , ,        Aktuāli, Jaunumi  

Turaidas muzejrezervāts