Iesaisties Baltijas jūras reģiona piļu apceļošanas akcijā!

Baltijas jūras reģiona piļu un muzeju asociācija, kurā darbojas arī Turaidas muzejrezervāts, sagatavojusi jaunu akciju ceļotājiem. Akcijas oficiālais nosaukums „Baltijas jūra. Piļu pase. " Ikvienā no 44 asociācijā iesaistītajām pilīm ceļotāji var saņemt īpašu piļu pasi, kurā jāsakrāj zīmogi no apmeklētajām pilīm.

Akcijas noteikumi un balvas: Apmeklējot visas 44 asociācijas pilis, iegūtajā piļu pasē, jāiespiež speciāls spiedogs.

• Par sakrātiem 10 spiedogiem no dažādām pilīm ceļotājs saņem balvu, kuras vērtība ir pielīdzināta 20 Eiro.
  • Par sakrātiem 20 spiedogiem no dažādām pilīm ceļotājs saņem balvu, kuras vērtība ir pielīdzināta 50 Eiro.
  • Par sakrātiem 30 spiedogiem no dažādām pilīm ceļotājs saņem balvu, kuras vērtība ir pielīdzināta 100 Eiro.
  • Par sakrātiem 44 spiedogiem no dažādām pilīm ceļotājs saņem Asociācijas dāvināto Dzintara balvu un ielūgumu piedalīties Asociācijas Ģenerālajā asamblejā, kas katru gadu notiek citā Eiropas valstī.

Akcijas pases derīguma termiņš ir 5 gadi no pirmā zīmoga iegūšanas datuma.

Vairāk informāciju par visām akcijā iekļautajām pilīm iespējams iegūt apmeklējot Baltijas jūras reģiona piļu un muzeju asociācijas mājas lapu www.visitcastles.eu

Turaidas muzejrezervātā apceļošanas akcijas pases var saņemt muzeja Apmeklētāju centrā.

Aktuāli, Jaunumi