Turaidas muzejrezervāts izdevis jaunus reklāmas bukletus

Gatavojoties starptautiskajai tūrisma izstādei „Balttour 2015”, Turaidas muzejrezervāts sagatavojis jaunus reklāmas bukletus par Turaidas muzejrezervāta piedāvājumu un  izglītojošajām programmām. Reklāmas buklets par Turaidas vēsturisko centru un muzejrezervāta piedāvājumu izdots latviešu, krievu un angļu valodā, bet izglītojošo programmu piedāvājums sagatavots latviešu un krievu valodā.

Bukleti tiks izmantoti prezentējot piedāvājumu starptautiskajās tūrisma izstādēs Eiropā, kā arī tiks izplatīti Latvijas novadu Tūrisma informācijas stendos un Rīgas un Siguldas viesnīcās.

Reklāmas bukletā ievietota aktualizēta informācija par vairāk nekā 35 ekspozīcijām brīvdabā un ēkās, kā arī muzejrezervāta pakalpojumiem un piedāvājumu.

Izglītojošo programmu bukletā ievietota informācija un bagātīgs fotoattēlu materiāls par visām izglītojošajām interaktīvajām programmām:

• „Ciemos pie Turaidas fogta”
  • Orientēšanās spēle „Tūkstošgades stāsts”
  • „Ko lems līvu likteņzirgs?”
  • „No kā būvēta Turaidas pils?”
  • „Ienāc tautasdziesmu pasaulē!”
  • „Uzvārdu došana Vidzemē”
  • „Ziemassvētki Turaidas muižā”

Īpašs piedāvājums sagatavots arī jaunlaulātajiem un kāzu viesiem:

• „Septiņu lakatu noslēpums”
  • „Kāzās ciemos pie Turaidas fogta”

Arī jubilāriem, kuri vēlas dzimšanas dienu svinēt vēsturiskā gaisotnē, piedāvāta programma:

• „Dzimšanas diena kopā ar Turaidas fogtu”

Plašāka informācija par izglītojošajām programmām skatāma Turaidas muzejrezervāta mājas lapā www.turaida-muzejs.lv/programmas/

Aktuāli, Jaunumi