Turaidā viesojas Korejas Republikas Nacionālās asamblejas priekšsēdētājs Muna Hisanga (Moon Hee-sang)

Turaidas muzejrezervātā 1. jūnijā oficiālās vizītes Latvijas Republikā ietvaros viesojās Korejas Republikas Nacionālās asamblejas priekšsēdētājs Muna Hisanga (Moon Hee-sang) un kundze. Viesi apmeklēja Dainu kalnu, uzzināja leģendu par Turaidas Rozi un iepazinās ar Turaidas pils ekspozīcijām. Dainu kalnā stāstu par nemateriālo kultūras mantojumu kuplināja Lēdurgas folkloras kopas “Putni” priekšnesums.

Korejas Republikas Nacionālās asamblejas priekšsēdētājs Muna Hisanga (Moon Hee-sang) atzinīgi novērtēja Latvijas kultūras mantojumu un dabas skaistumu un bija patiesi iepriecināts, satiekoties ar savas valsts tūristiem Turaidas muzejrezervātā.

Turaidas muzejrezevāts 2019. gadā bija apmeklētākais muzejs Latvijā. Ar katru gadu muzejā arvien vairāk palielinās apmeklētāju skaits arī no Dienvidkorejas.

Aktuāli, Jaunumi