10. decembrī Mākslu skolas “Baltais flīģelis” Ziemassvētku ieskaņu koncerts Turaidā

Turaidas muzejrezervātā 10. decembrī plkst. 15.00 Siguldas Mākslu skolas “Baltais flīģelis” mūzikas, mākslas un teātra nodaļas audzēkņi un skolotāji aicina uz Ziemassvētku ieskaņu koncertu Turaidas muižas pārvaldnieka jaunajā dzīvojamajā mājā. Skanēs gaišas melodijas, dziesmas un dzejoļi, kas radīs sirsnīgu un priekpilnu Ziemassvētku noskaņu.

Decembrī jau tradicionāli Turaidas muzejrezervātā satiekas jaunākā un vecākā gada gājuma paaudzes, lai kopīgi vienotos svētku sajūtās un mūzikas pasaulē. Koncerta apmeklētāji muzejrezervāta izstāžu zālē pirms un pēc koncerta varēs iepazīt izstādi “Gaismas ceļā. Baltijas ceļam – 30”, kurā ir stāsts par norisēm no 20. gadsimta 80-to gadu sākuma līdz akcijai “Baltijas ceļš” 1989. gada 23. augustā un notikumiem, kas veidoja mūsu pārmaiņu ceļu Latvijā, Siguldā un Turaidā.

Koncerta un izstādes apmeklējums bez maksas.

Aktuāli, Jaunumi, Pasākumi