Arhitekts Artūrs Lapiņš – Triju Zvaigžņu ordeņa virsnieks

No sirds sveicam arhitektu, SIA “Arhitektoniskās izpētes grupas” valdes priekšsēdētāju Artūru Lapiņu, kļūstot par Triju Zvaigžņu ordeņa virsnieku!

Triju Zvaigžņu ordeni piešķir arī par izcili padarītu darbu. Jau vairākus gadus Turaidas muzejrezervātam ar Artūru Lapiņu izveidojusies laba sadarbība, strādājot Turaidas pils kompleksa konservācijas un saglabāšanas darbos. Ir realizēti vairāki projekti - Turaidas pils kompleksa austrumu korpusa fasāžu un jumta konservācijas tehniskais projekts (2015), pils divstāvu korpusa un dienvidu mūra fasādes atjaunošana projekts (2017), Turaidas pils apvedtakas atjaunošanas būvprojekts (2021), Pils vēsturiskās akas atjaunošanas būvprojekts (2021). Projektu izstrādes darbs ir turpinājies arī 2022. gadā – sagatavots Pils Ziemeļu iekšējo vārtu torņa konservācijas projekts, Turaidas muižas kūts-staļļa-laidara ēku kompleksa atjaunošanas  un pieguļošās teritorijas labiekārtojum būvprojekts, Turaidas muzejrezervāta stāvlaukumu atjaunošanas būvprojekts.

Novēlam Artūram Lapiņam spēku, izturību un radošumu arī turpmāk!
    Aktuāli, Aktuāli, Jaunumi, Jaunumi